Twój nowy glukometr Contour

Aplikacja CONTOUR® DIABETES: pozwala podejmować lepsze decyzje

W celu intuicyjnego i łatwiejszego zarządzania cukrzycą zastosowano w bezpłatnej aplikacji CONTOUR®DIABETES ten sam kod kolorów dla wyświetlanych wyników. Są one przesyłane z glukometru CONTOUR®PLUS ONE dzięki automatycznej synchronizacji. Dodatkowo, funkcja Moje schematy w aplikacji CONTOUR®DIABETES wykrywa powtarzalność nieprawidłowych glikemii, abyś mógł lepiej zrozumieć swoją cukrzycę i zmienić postępowanie terapeutyczne.

 

 

Mając wszystkie wyniki w aplikacji CONTOUR® DIABETES, masz możliwość zrozumienia, jak aktywności fizyczna, posiłki i leki wpływają na Twoje glikemie

Cukrzyca w nowym świetle

Postępowanie z cukrzycą bywa niekiedy trudne.

Oznacza rejestrowanie wszystkich wyników pomiarów stężenia cukru i wymaga uświadomienia sobie, jak codzienne czynności wpływają na wyniki.

Wyobraź sobie jednak, że masz przed sobą system, który sam wskaże Ci, jak codzienne czynności wpływają na Twoje wyniki. Czy nie byłoby to wspaniałe?

Ten system już istnieje!

Wypróbuj glukometr CONTOUR® PLUS ONE w połączeniu z aplikacją CONTOUR® DIABETES. Dowiedz się więcej na temat Twojej cukrzycy i odwiedź stronę:

www.contourplusone.pl

Nowy wymiar monitorowania cukrzycy

Poprzez połączenie Twojego glukometru z aplikacją na smartfonie uprościsz czynności związane z monitorowaniem cukrzycy.

Wyniki pomiarów stężenia cukru w krwi, otrzymywane przez cały dzień, są automatycznie synchronizowane i rejestrowane. Z czasem wyniki stworzą pełniejszy obraz tego, w jaki sposób Twój styl życia wpływa na stężenie cukru we krwi.

Z pewnością pomoże Ci to lepiej zrozumieć Twoją cukrzycę. A co najważniejsze, to wszystko dzięki urządzeniu, które towarzyszy Ci nieustannie – Twojemu smartfonowi!

Prosty w użyciu, niezwykle precyzyjny, inteligentny glukometr CONTOUR®PLUS ONE oraz aplikacja CONTOUR DIABETES łączą się sprawnie ze sobą za pomocą Bluetooth®, aby uzyskać wszystkie pomiary stężenia cukru we krwi i monitorować glikemię w inteligentny sposób.

Ten inteligentny system pozwoli Ci zaangażować się w skuteczne monitorowanie glikemii.

Uzyskanie dokładnego pomiaru glikemii

Prosty w użyciu glukometr CONTOUR®PLUS ONE wykonuje niezwykle dokładne pomiary stężenia cukru we krwi.

target-in-the-middle.png

Normy dokładności dopuszczają margines błędu w granicach ±15 mg/dl lub ±15%*. Glukometr CONTOUR®PLUS ONE wykazuje dokładność na poziomie ±8,5 mg/dl lub ±8,5% w skali ogólnej.

Eliminujmy marnowanie pasków

  Dzięki funkcji pomiaru drugiej szansy™ możesz ponownie umieścić próbkę krwi na tym samym pasku,

  jeżeli pierwsza okaże się niewystarczająca.

 Pomaga uniknąć ponownego nakłucia i marnowania pasków.

Zrozumienie wpływu diety i aktywności ruchowej na wyniki glikemii

POLISH FROM THE APP – MEAL.png

Zapisuj takie informacje jak

  • dieta,
  • aktywność ruchowa
  • przyjmowane leki,
  • dodawaj zdjęcia
  • notatki
  • wiadomości głosowe,

aby zrozumieć wpływ tych czynników na swoje wyniki.