Scroll to the next section

Ascensia Diabetes Care

Od ponad 70 lat pomaga osobom
chorującym na cukrzycę

Misją firmy Ascensia Diabetes Care jest pomaganie pacjentom w radzeniu sobie z chorobą, dlatego dążymy do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zwiększają ich komfort życia.

Kluczowym aspektem tej misji jest oferowana przez nas obsługa klienta. Nasi eksperci pomogą w każdej kwestii związanej z produktami Ascensia Diabetes Care.

Dowiedz się jakie wsparcie oferujemy

Nasi eksperci pomogą w każdej kwestii dotyczącej produktów Ascensia Diabetes Care:

 

 

Pacjenci

800 999 090

infolinia@diabetes.ascensia.pl

8:00 - 20:00 Poniedziałek – Piątek

Od wyboru glukometru wraz ze wskazówkami dotyczącymi obsługi, serwis gwarancyjny aż po ofertę innych bezpłatnych materiałów, takich jak dzienniczki samokontroli itp.

  • Który glukometr jest dla mnie odpowiedni?
  • Gdzie mogę otrzymać glukometr?
  • Jakie inne bezpłatne usługi są dla mnie dostępne?
 

Personel medyczny

800 999 090

infolinia@diabetes.ascensia.pl

8:00 - 20:00 Poniedziałek – Piątek

Od informacji o produkcie i dostępności po spotkania edukacyjne dla pacjentów oraz personelu medycznego:

  • Jakie produkty są dostępne?
  • Czy mogę otrzymać materiały promocyjne i edukacyjne?
  • Jak mogę skontaktować się z przedstawicielem Ascensia Diabetes Care?
 

Klienci komercyjni

+48 22 263 90 17

zamowienia@ascensia.com

8:00 - 16:00 Poniedziałek – Piątek

Szczegóły dotyczące zamówienia:

 

Kontakt z nami

Jeśli chcesz skierować pytanie do naszego Biura Obsługi Klienta, proszę wpisz jego treść poniżej.

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak konieczne aby przesłać zapytanie.  Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. będzie przetwarzać podane dane jako administrator w celu przygotowania odpowiedzi na zapytanie oraz  zobowiązuje się do zachowania należytej staranności jeśli chodzi o przetwarzanie danych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się w Polityce Prywatności.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymywać od nas informacje na temat naszych produktów oraz ofert promocyjnych, bardzo prosimy o wyrażenie zgody i zaznaczenie odpowiedniego pola. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie. W przypadku wyrażenia poniżej zgody Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o. będzie  wykorzystywać dane podane powyżej w celu kontaktowania się z Państwem oraz wysyłania informacji marketingowych.  Mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień swojego profilu w zakładce Moje konto lub kontaktując się z działem obsługi klienta pod numerem 800 999 090.  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji w Polityce Prywatności