Image: ARROW DOWN

PYTANIA DOTYCZĄCE URZĄDZĘŃ KOMPATYBILNYCH Z APLIKACJĄ CONTOUR DIABETES

Lista kompatybilnych urządzeń stanowi wykaz urządzeń przenośnych o potwierdzonej zgodności z aplikacją CONTOUR DIABETES. Inne modele urządzeń przenośnych, które również mogłyby z nią współpracować, nie zostały zweryfikowane przez Ascensia Diabetes Care Holdings AG. Jeśli Państwa urządzenie nie znajduje się na liście, mogą Państwo pobrać aplikację i sprawdzić, czy możliwe będzie sparowanie z nią glukometru. Zwracamy jednak uwagę, że jeśli Państwa urządzenie nie znajduje się na liście, spółka Ascensia nie może zagwarantować pełnej funkcjonalności, ponieważ nie zostało poddane weryfikacji, nawet jeśli udało się nawiązać połączenie. Prosimy odwiedzić naszą stronę w przyszłości, ponieważ stale i regularnie aktualizujemy wykaz zweryfikowanych urządzeń.

Aplikacja CONTOUR DIABETES jest zgodna z urządzeniami przeznaczonymi dla systemu operacyjnego Android w wersji 5.0 (Lollipop) i nowszej, wyposażonymi w procesor w technologii ARM oraz funkcję BLE Radio. Jest także zgodna z urządzeniami firmy Apple wykorzystującymi system operacyjny Apple iOS 8 i nowszy, wyposażonymi w funkcję BLE Radio. 

Jeśli Państwa urządzenie nie spełnia minimalnych wymagań podanych powyżej, konieczna będzie aktualizacja systemu operacyjnego. Jeśli Państwa urządzenie nie obsługuje wymaganej wersji systemu operacyjnego, do korzystania z aplikacji CONTOUR DIABETES konieczna będzie jego wymiana na urządzenie zgodne z takim systemem.

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz?

Skontaktuj się z nami