Scroll to the next section

PYTANIA DOTYCZĄCE NAKŁUWACZA MICROLET NEXT 

Do wszystkich zestawów glukometrów dołączane są lancety oraz nakłuwacz Microlet. Lancety kompatybilne z tym nakłuwaczem to Lancety o nazwie Microlet, które można kupić w każdej aptece lub w sklepie internetowym na www.diabetyk24.pl

Lancety do nakłuwacza są jednorazowe i należy zmieniać je po każdym nakłuciu, mimo tego że nakłuwacz używany jest tylko przez jedną osobę. Po zdjęciu "zaślepki" i pierwszym nakłuciu lancet nie jest już sterylny.

Należy skontaktować się z infolinią:

Bezpłatna infolinia dla pacjentów:
800 999 090
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 8.00 do 20.00

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz?

Skontaktuj się z nami

Ascensia, logo Ascensia Diabetes Care, CONTOUR, MICROLET, GLUCOFACTS, No Coding logo i Second Chance są znakami towarowymi i / lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Ascensia Diabetes Care Holdings AG. 

 

Apple i logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym Apple Inc. Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google Inc. Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., a używane są przez Ascensia Diabetes Care na podstawie licencji. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.