Inteligentny Transmiter

Inteligentny transmiter systemu Eversense E3 zaprojektowaliśmy tak, aby działał i mógł być noszony zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami. Dowiedz się, jak korzystać z tej swobody.

Poznaj swój inteligentny transmiter

Eversense e3 to jedyny system cgm ze zdejmowanym inteligentnym transmiterem, który generuje alarmy wibracyjne odczuwane na skórze. Dzięki temu możesz go swobodnie zakładać I zdejmować*, gdy potrzebujesz przerwy.

Inteligentny transmiter można zdjąć z ramienia zawsze, gdy nie jest wykonywana kalibracja. Należy pamiętać, że gdy inteligentny transmiter nie komunikuje się z sensorem, nie są zbierane dane o stężeniu glukozy.

Gdy odległość między inteligentnym transmiterem i urządzeniem mobilnym przekracza zasięg ich komunikacji, wszelkie dane zebrane przez inteligentny transmiter są w nim zapisywane i wysyłane do aplikacji później, gdy oba urządzenia znów będą w swoim zasięgu.

Dostępne są plastry zarówno w kolorze białym, jak i przezroczyste. Białe plastry są perforowane, co pozwala na odparowanie wilgoci. Przezroczyste plastry pozwalają na użycie w sytuacjach, w których może być potrzebna większa dyskrecja.

Gdy transmiter zostanie umieszczony z powrotem na skórze ramienia nad sensorem, komunikacja zostanie wznowiona (a odczyty glukozy zaczną pojawiać się w aplikacji) po maksymalnie 10 minutach.

Jeśli planujesz poddać się badaniu MRI (Rezonansu Magnetycznego), sensor może pozostać pod skórą, ale inteligentny transmiter należy zdjąć i pozostawić poza salą badań. Aby badanie MRI było dozwolone, muszą być spełnione określone warunki. Informacje na temat bezpieczeństwa badań MRI znajdują się na stronie global.eversensediabetes.com/safety-info/.

Inteligentny transmiter można zanurzać w wodzie do głębokości maksymalnie 1 metra (3,2 stopy) na maksymalnie 30 minut. Dozwolone jest branie prysznica i pływanie bez dodatkowych środków ochrony.

* Po zdjęciu transmitera dane o stężeniu glukozy nie są generowane.

Przydatne Wskazówki

01

Rozwiązywanie problemów z połączeniem z inteligentnym transmiterem

W punkcie Instrukcji obsługi systemu Eversense E3 zatytułowanym Rozwiązywanie problemów, Łączenie z inteligentnym nadajnikiem znajdują się odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące parowania i łączenia inteligentnego transmitera z urządzeniem mobilnym. Jeśli problemy z połączeniem nie ustąpią po wykonaniu opisanych tam instrukcji, zadzwoń do Działu obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numer [+48 22 372 72 20, wew.4].

eversense_diagram.jpg

02

Przypomnienie: zawsze sprawdzaj połączenie za pomocą przewodnika umieszczania

Aby uzyskać dobry lub doskonały sygnał w Przewodniku umieszczania, nieznacznie obróć inteligentny transmiter nad sensorem. Po każdej zmianie położenia poczekaj 1 sekundę, aż Przewodnik umieszczania odświeży wskazanie. Możesz dotknąć przycisku Pokaż więcej szczegółów, aby wyświetlić liczbowe wskazanie siły sygnału, jeśli Ci to pomoże.

pacement_guide.jpg

03

Jak najlepiej używać inteligentnego transmitera

Aby otrzymywać odczyty stężenia glukozy i inne informacje w sposób ciągły, noś inteligentny transmiter przez cały czas, a zdejmuj go tylko na czas ładowania. Możesz zdjąć inteligentny transmiter w dowolnej chwili, ale jeśli zrobisz to podczas kalibracji, pojawi się komunikat z prośbą o jej powtórzenie. Jeśli przerwa w noszeniu inteligentnego transmitera będzie trwała dłużej niż 24 godziny w fazie 2 dziennych kalibracji albo dłużej niż 40 godzin w fazie 1 dziennej kalibracji, system wróci do fazy inicjalizacji.

calibration_expired.jpg

Społeczność użytkowników E3

Każdy użytkownik eversense ma unikatowe doświadczenia

Nawiąż z nami kontakt w mediach społecznościowych i używaj hasztagu #EversenseVibeTribe, aby dołączyć do społeczności Eversense i dzielić się doświadczeniami z użytkowania systemu E3!

Screen Shot 2023-01-04 at 11.57 1.png

Czy ta treść była dla Ciebie pomocna?

TAK

NIECO

NIE

Zobacz więcej pomocnymi wskazówkami

PIELĘGNACJA MIEJSCA IMPLANTACJI >

Poznaj system Eversense E3 i skorzystaj z przydatn...

ZNACZENIE REGULARNEJ KALIBRACJI >

Sprawdź, w jaki sposób skonfigurować i skalibrować...

INTELIGENTNY TRANSMITER >

Inteligentny transmiter systemu Eversense E3 zapro...

STRZAŁKI TRENDU I DECYZJE TERAPEUTYCZNE >

Zarządzaj swoją cukrzycą na podstawie wyjątkowo do...

RAPORTY STATYSTYK POZIOMU GLUKOZY >

Raporty w aplikacji Eversense pomagają zrozumieć i...

ZMIANA USTAWIEŃ DŹWIĘKÓW I ALERTÓW (ALARMÓW) O POZIOMIE GLUKOZY >

Przy określonych stężeniach glukozy system CGM Eve...

ALERTY PRZEWIDYWANIA (ALARMY PREDYKCYJNE) I O SZYBKOŚCI ZMIAN >

Nawet z najlepszym planem kontroli cukrzyca bywa n...

UDOSTĘPNIANIE DANYCH >

Monitoruj stężenie glukozy i jego zmiany, a uzyska...

DŁUGOTRWAŁA I WYJĄTKOWA DOKŁADNOŚĆ E3 >

Wśród dostępnych dziś systemów CGM jedynie Eversen...

DZIENNIK ZDARZEŃ >

Życie rodzinne, relacje z przyjaciółmi, praca zawo...

PODRÓŻOWANIE Z SYSTEMEM EVERSENSE >

Dla osoby chorej na cukrzycę każda podróż to skomp...

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYMIANY SENSORA E3 >

Przygotowanie się do wymiany sensora zapewni bezpr...