Życie z Eversense

Niezależnie od tego, czy już od jakiegoś czasu używasz systemu Eversense, czy też jest on dla Ciebie zupełną nowością, pragniemy podziękować za wybranie systemu Eversense E3. Witamy na pokładzie! Jesteśmy przekonani, że Eversense E3 pomoże Ci osiągać cele związane z leczeniem cukrzycy. Możesz także zawsze liczyć na nasze wsparcie.

Lista tematów

PIELĘGNACJA MIEJSCA IMPLANTACJI >

Poznaj system Eversense E3 i skorzystaj z przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zarządzać cukrzycą.

Znaczenie regularnej kalibracji >

Sprawdź, w jaki sposób skonfigurować i skalibrować system, by odbierać dane o stężeniu glukozy i uzyskiwać wyniki tak dokładne, jak to tylko możliwe.

INTELIGENTNY TRANSMITER >

Inteligentny transmiter systemu Eversense E3 zaprojektowaliśmy tak, aby działał i mógł być noszony zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami. Dowiedz się, jak korzystać z tej swobody.

STRZAŁKI TRENDU I DECYZJE TERAPEUTYCZNE >

Zarządzaj swoją cukrzycą na podstawie wyjątkowo dokładnych1 odczytów, także w okresach hipoglikemii i dowiedz się jak korzystać ze strzałek trendu.

RAPORTY STATYSTYK POZIOMU GLUKOZY >

Raporty w aplikacji Eversense pomagają zrozumieć indywidualne schematy oraz historię stężenia glukozy. Możesz je także łatwo udostępnić swojemu lekarzowi.

ZMIANA USTAWIEŃ DŹWIĘKÓW I ALERTÓW (ALARMÓW) O POZIOMIE GLUKOZY >

Przy określonych stężeniach glukozy system CGM Eversense E3 generuje alerty WIBRACYJNE ODCZUWANE NA SKÓRZE za pośrednictwem inteligentnego transmitera oraz powiadomienia DŹWIĘKOWE i alerty WIZUALNE na urządzeniu mobilnym.

ALERTY PRZEWIDYWANIA (ALARMY PREDYKCYJNE) I O SZYBKOŚCI ZMIAN >

Nawet z najlepszym planem kontroli cukrzyca bywa nieprzewidywalna. Dlatego obok alertów o poziomie glukozy, system CGM Eversense E3 oferuje dwa dodatkowe ustawienia alertów, które — jeśli zostaną włączone — mogą pomóc w radzeniu sobie z nagłymi lub nieoczekiwanymi zmianami poziomu glukozy: alerty przewidywania (predykcyjny) i alerty o szybkości zmian.

UDOSTĘPNIANIE DANYCH >

Monitoruj stężenie glukozy i jego zmiany, a uzyskane informacje udostępniaj lekarzowi, abyście wspólnie mogli optymalizować Twój plan zarządzania cukrzycą.

DŁUGOTRWAŁA I WYJĄTKOWA DOKŁADNOŚĆ E3 >

Wśród dostępnych dziś systemów CGM jedynie Eversense E3 oferuje tak wyjątkową dokładność z jednym sensorem, który działa do 6 miesięcy. Mamy nadzieję, że do tej pory zdążyłeś już docenić pozytywną rolę, jaką odgrywa Eversense E3 w osiąganiu Twoich celów związanych z zarządzaniem cukrzycą z większą niezawodnością i elastycznością.

DZIENNIK ZDARZEŃ >

Życie rodzinne, relacje z przyjaciółmi, praca zawodowa, aktywność sportowa, różne formy spędzania wolnego czasu... w ciągu dnia wiele może się wydarzyć. Z systemem Eversense E3 łatwiej wszystko ogarniesz.

PODRÓŻOWANIE Z SYSTEMEM EVERSENSE >

Dla osoby chorej na cukrzycę każda podróż to skomplikowane przedsięwzięcie... a może jednak nie? Oczywiście, odpowiednie przygotowania są niezbędne. Ale z systemem Eversense są mniej uciążliwe, a lista rzeczy do zabrania jest całkiem krótka.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYMIANY SENSORA E3 >

Przygotowanie się do wymiany sensora zapewni bezproblemowe i nieprzerwane działanie systemu.